מסחריות ומשאיות להובלה בקירור מבית מוטורליס- מומחיות ומקצועיות ללא פשרות

מוטורליס משווקת מגוון רחב של מערכות קירור למסחריות ומשאיות עפ"י התקן הישראלי ת"י 1921. כל מסחרית ומשאית של מוטורליס רשומה ברישיון הרכב כמבוקר-מקורר ועוברת את בדיקת מכון התקנים כך שהיא מאושרת להובלת מזון ותרופות עפ"י תקן, כשבתחום התרופות החברה אף מלווה את לקוחותיה כך שהרכבים עוברים ולידציה עפי התקן הבינ"ל .

להלן סוגי מערכות קירור אותם משווקת מוטורליס כחלק מעסקת הליסינג התפעולי:

מערכות קירור על המנוע: מערכת שמותקנת בדרך כלל במסחריות סגורות/משאיות חלוקה קטנות ומשאיות חלוקה קלות עם ארגז קירור עד 6 מטר. לרוב מערכות אלו מתאימות לטמפ' צינון (18+ מעלות) וקירור (4+).

מערכות קירור חיצונית/עצמאיות: ישנם מגוון של יחידות עצמאיות תוצרת Carrier, טרמוקינג, קוריאה ועוד. מערכות אלו פועלות על מנוע דיזל עצמאי כך שהן עובדות ללא קשר למנוע של המשאית. בדרך כלל ספיקת הקור במערכות אלו גדולה כך שניתן לקרר ארגזים גדולים של עד 9 מטר ואף להקפיא (18-) ארגזי קירור. במערכות אלו ישנה אפשרות להפעלה חשמלית ע"י חיבור שקע תלת פאזי בזמן פריקה וטעינה במחסן/מרלו"ג או בזמן חניית לילה.

כחלק מהליסינג התפעולי של מוטורליס עסקת הליסינג כוללת את רכישת המערכת לאחר התאמתה לצורכי הלקוח ואחזקה במהלך העסקה (מערכת שדורשת טיפולים תקופתיים ואחזקה שוטפת מונעת).

מסחריות סגורות-להובלה בקירור לחלוקה בעיר/חלוקת תרופות

מוטורליס משווקת מגוון רכב של מסחריות סגורות להובלה בקירור בטמפ' של 0-4 מעלות ועד הקפאה של מינוס 18 מעלות לחלוקה עירונית במשקל כולל של 3.9 טון ברישיון ב' ועד משקל כולל של 5 טון. בדרך כלל במסחריות להובלה בקירור מסוג זה כגון פיאט דוקטו, פורד טרנזיט, איווקו דילי ופולקסוואגן קראפטר אנו מתקינים דיפון מבודד פנימי בעובי של 80 מ"מ בתא המטען, הכולל בידוד ריצפה ותיקרה, כך שהלקוח מקבל וואן סגור עם תא קירור/הקפאה שנוח לבצע ממנו טעינה ופריקה של סחורה באופן מהיר ע"י הנהג. במסחריות אלו אנו מתקינים מערכות קירור על המנוע בעל מדחס נפרד כך שהמערכת עובדת רק כאשר הרכב מונע. כמו כן, ניתן להזמין בנוסף למערכות קירור על המנוע גם מערכת קירור חשמלית לגיבוי לילה, כך שהרכב יהיה מחובר בזמן עמידתו במחסן/מרלו"ג לשקע תלת פאזי וישמש כמקרר/מקפיא בלילה.

משאיות להובלה בקירור / הובלת סחורה קפואה

מוטורליס משווקת מגוון רחב של משאיות להובלה בקירור בטמפ' שונות החל במשקל כולל של 7.5 טון (איסוזו/טיוטה הינו) עם ארגזי קירור באורך של עד 6 מטר ועד משאיות בינוניות (דאף/מאן/מרצדס/איסוזו/איווקו)במשקל כולל של 15 טון עם ארגזי קירור של עד 9 מטר.

מערכות הקירור המותקנות במשאיות אלו מותאמות לצרכי הלקוח וכוללות במקרה של קירור (4+) מערכות לקירור על המנוע ומערכות עצמאיות חיצוניות בגדלים שונים להקפאה של  עד מינוס 18 מעלות.

כמו כן, במסגרת עסקת הליסינג התפעולי, מוטורליס מעניקה מימון ואחזקה מלאה של מערכות אלו כחלק אינטגרלי של העסקה.

מסחריות חלוקה     משאית חלוקה בקירורמשאיות קירור